PokeXGames.pl serwer OTS pokemon online - PokeTibia - PokemonOnline - Sharp # Team

1. Nazwa Postaci/Pokemona


a) Imiona postaci/pokemona, które są obraźliwe, rasistowskie, religijne, wulgarne, mają podtekst seksualny, są zwiazane z narkotykami, polityką lub są powszechnie uważane za nieetyczne są karane banem.

b) Imiona, które oznaczają albo podburzają do złamania zasad gry są karane banem.

c) Zakładanie postaci z nickami "asdasd" "fasfasfas" itp. są karane name lockiem.
2. Gra


a) Obrażanie lub prowokowanie innych graczy, używanie słów wulgarnych i ich pochodnych jest zabronione. (Wulgaryzmy w wiadomościach prywatnych są dozwolone)

b) Spamowanie jest zabronione.

c) Zakazane jest reklamowanie zawartości, która jest nieustosunkowana do gry albo proponowania rzeczy za realne pieniądze.

d) Wykorzystywanie oczywistych błędów gry jest zabronione. Jeśli znajdziesz błąd, musisz natychmiast skontaktować się z administracją.

e) Używanie nieoficjalnych programów do gry bądź wspomagających ją jest zabronione.

f) Administracja ma prawo ukarać gracza, który naruszył zasady regulaminu, prawo lub zachowywał się wbrew normom społecznym.

g) Zakazuje się odsprzedawania poza grą konta, itemów lub pokemonów innym graczom.

h) Dzielenie konta jest zabronione.

i) Zakazuje się pisania na chatach w innym celu niż ten, do którego chat jest przeznaczony, czyli:

1. Na handlu piszemy tylko swoje oferty - to co chcemy kupić bądź sprzedać

2. Na pomocy dozwolone są jedynie swoje sensowne pytania dotyczące gry, na które nie znasz odpowiedzi, a jest ona Ci potrzebna.

3. Na kanale Czat możesz rozmawiać z wszystkimi innymi graczami.

4. Na kanale Wydarzenia mogą pojawiać sie informacje i pytania odnośnie eventu który administrator zamierza teraz prowadzić

j) Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia konta gracza, w przypadku gdy gracz:

- nie wykazuje aktywności (brak logowania) przez okres co najmniej 2 tygodni

- nie dostosowuje się do poleceń administracji

Nic, co zostanie utracone przez ww. nie podlega zwrotowi.

k) Administracja nie odpowiada za głupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi.

l) Jeśli chcesz zadać pytanie na priv do administracji, nie pisz pojedynczych wiadomości zaczynających się od "Ej", "GM" itp. - przejdź od razu do sedna sprawy. Jeśli już napiszesz do GM'a swoje pytanie, badź report, nie pisz tego 30 razy. Napisz to raz, GM na pewno znajdzie czas, aby rozpatrzyć twój report/wiadomość.

m) Zabronione jest włączanie więcej, niż jednego klienta naraz.

n) Zakazuje się umyślnego blokowania drogi innemu graczowi oraz blokowania możliwości zrespienia się pokemona.

o) Właściciel domku odpowiada za czynności gracza do niego wpuszczonego.

p) Wszelkiego rodzaju oszustwa, próby wyłudzeń itemów są karane banem.

q) Postacie poniżej 20 poziomu są usuwane po dwóch tygodniach nieaktywności, usuwane są również konta puste (bez postaci).

r) Zabronione jest celowe utrudnianie expa innym graczom.

s) Członek administracji ma prawo sprawdzić Twoją aktywność podczas wykonywanie jakichkolwiek czynności (łowienie/expienie) jeżeli nie odpowiesz mu w przeciągu 10 minut zostanie to uznane za używanie wspomagaczy i zostaniesz odpowiednio ukarany.
3. Inne


a) Zakazane jest ujawnianie danych do swojego konta osobom trzecim (zwłaszcza hasła i nazwy konta). Serwer pokexgames.pl nie ponosi odpowiedzialności za przejęcie lub utratę konta.

b) Sharp#Team zastrzega sobie prawo do czasowych przerw serwera w celu konserwacji, restartu i innych działań.

c) Wszelkie projekty, propozycje i sugestie przedstawione przez graczy, a następnie udostępnione (wdrażane) na serwerze pokexgames.pl sa dobrowolne i zapłata za nie zależy jedynie od dobrej woli administratorów, a pomysłodawca/wykonawca projektu zrzeka się ich praw na rzecz serwera pokexgames.pl

d) Administracja serwera nie gwarantuje gry bez lagów i crashów, oraz nie jest zobowiązana do zwrotu przedmiotów lub doświadczenia utraconego w wyniku tych czynników.

e) Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania graczy za jej denerwowanie i obrażanie.
4. Podsumowanie:

Powyższy regulamin obowiązuje wszystkich na serwerze pokexgames.pl. Rejestrując się i grając na naszym serwerze zaświadczasz, ze akceptujesz jego treść w całości. Naruszenie lub usiłowanie naruszenia zasad może doprowadzić do kary od ostrzeżenia aż po czasowe zawieszenie postaci i/lub konta, a w ciężkich przypadkach do usunięcia lub modyfikacji umiejętności, atrybutów i dobytku postaci, jak również trwałego usunięcia postaci i konta bez jakiejkolwiek rekompensaty bądź zbanowania IP. Kara jest zależna od powagi naruszania zasad oraz wcześniejszych kar gracza. Jest ona określana wyłącznie przez Sharp#Team.Wszystkie inne kwestie nie objęte w regulaminie będą rozpatrywane indywidualnie przez administrację.

Administracja pokexgames.pl zastrzega sobie prawo do zmiany lub edycji regulaminu w każdej chwili.


Nowe Konto Logowanie

Konto
Społeczność
Sklep
Discord